خوش آمدید — امروز چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶
مشاهده خبر

۴ پروژه عمرانی در فرودگاه رامسر در اسفندماه امسال به بهره‌برداری می‌رسند

تاریخ ارسال: سه شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۵
کد: 1007176
بازدید: 583

مدیرکل فرودگاه‌های استان مازندران گفت: ۳ پروژه در فرودگاه ساری و ۴ پروژه عمرانی در فرودگاه رامسر در اسفندماه امسال به بهره‌برداری می‌رسند.

سعداله وطن‌خواه در گفت‌وگو با روابط‌عمومی شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران، عنوان کرد: بهسازی سقف سالن چند منظوره فرودگاه ساری با اعتبار ۱۵۰ میلیون تومان شروع شده و تا ۲۰ روز آینده به پایان می‌رسد.

وی ادامه داد: همچنین عملیات اجرایی لوله‌گذاری کانال ضلع جنوبی باند به طول ۲۰۰ متر و اعتبار ۱۱۰ میلیون تومان در حال اجراست. اجرای این پروژه به افزایش ایمنی پروازها در آستانه باند می‌انجامد. همچنین عملیات بهسازی نمای ساختمان اداری ایمنی زمینی فرودگاه ساری با صرف ۷۰ میلیون تومان تمام شد.

وطن‌خواه گفت: امروز(20 بهمن‌ماه۹۵) نیز در با حضور در فرودگاه رامسر از پروژه‌های عمرانی آن بازدید کردیم، این پروژه‌ها حدود ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارند و در اسفندماه امسال به بهره‌برداری می‌رسند.

وی ادامه داد: اکنون بازسازی و بهسازی برج مراقبت فرودگاه رامسر به پایان رسیده است.همچنین بهسازی ساختمان ایمنی زمینی آن تمام شده است. بهسازی واحدهای اداری فرودگاه رامسر نظیرIT، اتاق سرور و نصب سرورها و اتاق CCTV هم در حال اتمام است.

به گفته مدیرکل فرودگاه‌های استان مازندران، پروژه‌های عمرانی فرودگاه رامسر از آبان‌ماه امسال آغاز شد و طی سه ماه با صرف حدود ۳۰۰ میلیون تومان به پایان رسید.  

وی افزود: همچنین امروز با شهردار رامسر جلسه‌ای داشتیم و بر سر موضوع بازسازی دیوارهای حفاظتی این فرودگاه مذاکره کردیم. اگر شهرداری موافقت خود را اعلام کند از هفته آینده دیوارهای حفاظتی این فرودگاه بازسازی می‌شود، در غیر این صورت سال آینده این پروژه اجرایی می‌شود. 

 

‏فارسی‏English‏العربية‏Deutsch