خبر خبر

رفع موانع پروازهاي فرودگاه رامسر تا ۲۰ روز آينده
مدير کل فرودگاه هاي استان مازندران خبر داد:

رفع موانع پروازهاي فرودگاه رامسر تا ۲۰ روز آينده

 
مدیر کل فرودگاه های استان مازندران خبر داد:

رفع موانع پروازهای فرودگاه رامسر تا ۲۰ روز آینده

عزم استاندار مازندران و تامین اعتبارات در رفع موانع پروازی

لغو پروازهای ایران ایر در فرودگاه رامسر بصورت رسمی اعلام نشده است.

??ایجاد مرز هوایی و راه اندازی پروازهای خارجی در فرودگاه رامسر با استقبال شرکتهای هواپیمایی چارتر کننده و حمایت سرمایه گذاران

سعداالله وطن خواه در گفت و گو با رامسر نوین با بیان اینکه جهت رفع موانع پروازی فرودگاه رامسر با پیمانکار طرف قرارداد جهت جابجایی تیر برق بصورت زمینی رایزنی شد گفت: با انجام عملیات حفاری کابلها ظرف ۲۰ روز جابجا میشوند و جهت بریدن درختان پالم با سازمان گردشگری مکاتبه شد تا با تشکیل کمیسیون راهکار آن بررسی شود.

وی افزود: ۹۰ ساختمان در اطراف باغ ملی با ساخت و ساز غیرمجاز در طرح موانع پروازی قرار دارند که فاصله ساختمانها غیر مجاز و خارج از استاندارد فرودگاه است‌.

مدیر کل فرودگاه های استان مازندران اعتبار مصوب جهت رفع موانع پروازی فرودگاه رامسر را ۵۰۰ میلیون تومان عنوان کرد و گفت: تا کنون ۱۰۰ میلیون تومان از طریق استانداری مازندران پرداخت شده و در نحوه تخصیص اعتبارات مشکلی وجود ندارد.

وطن خواه با اشاره به اینکه موانع پروازی سبب تعطیلی پروازها شده و تلاش میکنیم شرکت ایران ایر پروازهای خود را در فرودگاه رامسر ادامه دهد تا سبب اختلال در پروازهای فرودگاه نشود گفت: با پیگیریهای استاندار مازندران، نماینده مجلس شریعت نژاد و فرماندار رامسر سعی بر این داریم تا با رفع موانع پروازی و به تاخیر انداختن لغو پروازها در فرودگاه رامسر اقدام کنیم.

وی افزود: هنوز بصورت رسمی اعلام نشده که پروازهای شرکت ایران ایر از ۱۱ اردیبهشت در فرودگاه رامسر لغو میشود و مدیر عامل ایران ایر حضور ندارد تا درباره عدم لغو پروازهای فرودگاه رامسر رایزنی کنیم که تا دو روز آینده تکلیف پروازهای فرودگاه رامسر مشخص می شود.

مدیر کل فرودگاه های استان مازندران اظهار کرد: با راه اندازی پروازهای خارجی در فرودگاه رامسر و پس از اطمینان از انجام پروازها مرز هوایی و دفتر وزارت امور خارجه در رامسر راه اندازی می شود.

♦️وی تصریح کرد:با استقبال شرکتهای هواپیمایی و چارتر کننده و سرمایه گذار نسبت به تضمین مسافر پروازهای خارجی وزارت امور خارجه در ایجاد مرزهوایی و دفتر وزارت امور خارجه در رامسر موافقت می کند.

 

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد