آرشیو خبر آرشیو خبر

۱۶ بهمن ۱۳۹۹
مديرکل ارتباطات و ناوبري هوايي با اشاره به نصب دستگاه هاي کمک بازرسي فرودگاه هاي ايلام، آبادان، تبريز و مهرآباد در سال جاري از برنامه ريزي براي توزيع و نصب دستگاه هاي کمک بازرسي جديد در فرودگاه هاي کشور تا پايان امسال خبر داد.
۱۵ بهمن ۱۳۹۹
مديرکل منابع انساني، تشکيلات و آموزش شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران زمان و مکان تحويل، بررسي و تطبيق مدارک و مستندات استخدامي پذيرفته شدگان سه برابر ظرفيت هشتمين آزمون فراگير مشترک دستگاه‌هاي اجرايي کشور را اعلام کرد.
۱۴ بهمن ۱۳۹۹
رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها در پيامي ولادت حضرت زهرا (س) و روز زن را تبريک گفت.
۱۳ بهمن ۱۳۹۹
رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در ابلاغي، احمد مظفر معاون برنامه ريزي، نظارت و امور اقتصادي را به عنوان رئيس کميته بهره وري منصوب کرد.
۱۲ بهمن ۱۳۹۹
رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران با اشاره به افتتاح 12 پروژه فرودگاهي در مهرآباد گفت: افتتاح اين پروژه‌ها نماد خودباوري متخصصان داخلي کشور در حوزه صنعت فرودگاهي و هوانوردي است.
۱۲ بهمن ۱۳۹۹
وزير راه و شهرسازي در مراسم افتتاح پروژه هاي فرودگاه بين المللي مهرآباد تاکيد کرد که بخش هوانوردي کشور بايد توسعه يابد و کساني که در اين مسند مديريت را بر عهده دارند، اين موضوع را با جان و دل باور دارند.
۱۲ بهمن ۱۳۹۹
رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي فرا رسيدن 12 بهمن و آغاز ايام اله دهه فجر را تبريک گفت.
۱۱ بهمن ۱۳۹۹
همزمان با آغاز سالروز چهل و دومين دهه مبارک فجر انقلاب اسلامي، 12پروژه عمراني، تسهيلاتي و هوانوردي فرودگاه بين المللي مهرآباد با حضور وزير راه و شهرسازي افتتاح خواهد شد.
۱۱ بهمن ۱۳۹۹
ترمينال بين المللي فرودگاه آبادان به مساحت 7200 مترمربع توسط معاون اول رئيس جمهور صبح امروز 11 بهمن ماه و در آستانه دهه فجر انقلاب اسلامي بهره برداري شد.
۱۱ بهمن ۱۳۹۹
رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها در مراسم افتتاح پروژه هاي فرودگاه آبادان از افزايش 100 درصدي ظرفيت اعزام و پذيرش مسافر در اين فرودگاه با ايجاد 8900 مترمربع فضاي ترمينالي جديد خبر داد.
۱۰ بهمن ۱۳۹۹
در آستانه دهه فجر انقلاب اسلامي، پروژه هاي فرودگاه آيت اله جمي آبادان به ارزش 3187 ميليارد ريال توسط اسحاق جهانگيري، معاون اول رييس جمهور 11 بهمن ماه به بهره برداري مي رسد.
۷ بهمن ۱۳۹۹
اتمام عمليات آزادسازي املاک تملک شده در فرودگاه شهداي رامسر
۵ بهمن ۱۳۹۹
عمليات مستمر ميکروب زدايي در فرودگاه شهداي رامسر
۴ بهمن ۱۳۹۹
مديرکل دفتر حقوقي شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران از استفاده حداکثري از تمام ظرفيت هاي قانوني از جمله دادگاه هاي عمومي و کيفري، سازمان ثبت اسناد و املاک و سازوکارهاي بين المللي براي دريافت مطالبات اين شرکت خبر داد.
۱ بهمن ۱۳۹۹
رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در جلسه هماهنگي پروژه هاي افتتاحي دهه فجر بر اتمام هرچه سريع تر اين طرح ها تاکيد کرد.
۳۰ دی ۱۳۹۹
مديرکل آتش نشاني و هدايت زميني هواپيما گفت: براي آناليز منابع و وظايف(TRA) بر اساس مستندات مربوطه برنامه ريزي کرده و هماهنگي هاي لازم براي اجراي اولين آناليز در فرودگاه کرمان انجام شده است.
۲۷ دی ۱۳۹۹
رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي ايام حزن انگيز فاطميه و سالروز شهادت حضرت زهرا(س) را به تمامي محبان اهل بيت عصمت و طهارت عليهم السلام تسليت گفت.
۱۶ دی ۱۳۹۹
حميدرضا سيدي، به عنوان دستيار ويژه مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران منصوب شد.
۱۳ دی ۱۳۹۹
ذيحساب و مديرکل امور مالي و درآمد شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران از رشد 31 درصدي وصول مطالبات شرکت از ابتداي سال جاري تا پايان آذر با وجود کاهش 62 درصدي درآمدها خبر داد.
۱۳ دی ۱۳۹۹
با ابلاغي از سوي رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران، پرويز رضائيان به عنوان مديرکل منابع انساني، تشکيلات و آموزش شرکت منصوب شد.
۱۳ دی ۱۳۹۹
با ابلاغي از سوي رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران، احمد مظفر به سمت معاون برنامه ريزي، نظارت و امور اقتصادي منصوب شد.
۱۲ دی ۱۳۹۹
رئيس هيأت مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي به مناسبت سالگرد شهادت سردار شهيد حاج قاسم سليماني، از او به عنوان مددجوي مظلومان و ستيزگر با دشمنان اسلام و سرزمين مان ياد کرد.
۸ دی ۱۳۹۹
مديرکل منابع انساني، تشکيلات و آموزش شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران، از برگزاري هشتمين آزمون مشترک دستگاه‌هاي اجرايي کشور خبر داد و گفت: زمان برگزاري رشته هاي مورد نياز اين شرکت پنجشنبه 11 دي ماه است.
۶ دی ۱۳۹۹
رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در ديدار با فرمانده سپاه حفاظت هواپيمايي کشور از ورود دستگاه هاي جديد بازرسي و کمک بازرسي به فرودگاه ها خبر داد.
۵ دی ۱۳۹۹
رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي فرارسيدن پنجم دي ماه، سالروز تشکيل سپاه حفاظت هواپيمايي را تبريک گفت.
۳۰ آذر ۱۳۹۹
مديرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران گفت: وضعيت زيرساخت فرودگاه‌هاي کشور و امکان ارائه خدمات در وضعيت همه‌گيري کرونا، چالش بزرگي است که کشورها و دستگاه‌هاي گوناگون خدمت‌رساني در جهان را با چالش‌هايي فراوان از جمله تشديد مشکلات خاص هر حوزه مواجه کرده است.
۳۰ آذر ۱۳۹۹
رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران طي پيامي، سالروز ميلاد نوراني بزرگ پرستار کربلا، الگوي بردباري و آگاهي، تربيت يافته مکتب فاطمي، حضرت زينب کبري(س) را تبريک گفت و از زحمات کادر درمان قدرداني کرد.
۲۹ آذر ۱۳۹۹
رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در مراسم افتتاح دبستان روستاي چاه کيچي شهرستان دلگان به نام «شهداي شرکت فرودگاه ها» همياري جهادگران و مسوولان شرکت را در بهسازي و افتتاح اين دبستان گامي در تحقق مسووليت اجتماعي عنوان کرد.
۲۸ آذر ۱۳۹۹
مديرعامل شرکت فرودگاه‌ها با اشاره به تحريم صنعت هوانوردي ايران و محدود بودن سازندگان تجهيزات هوانوردي گفت: برنامه پنج ساله راهبردي در حوزه تکميل و توسعه سامانه‌هاي زيرساخت ناوبري هوايي کشور تدوين شده که با توجه به منابع محدود و تحريم با مشارکت شرکت‌هاي دانش بنيان داخلي درحال انجام است.
۲۷ آذر ۱۳۹۹
وزير راه وشهرسازي در مراسم افتتاح پروژه‌هاي فرودگاه شهيد سليماني اهواز ضمن تاکيد بر ضرورت ادامه روند اجراي طرح توسعه فرودگاه اهواز عنوان کرد: در شرايط فعلي به دنبال ساخت فرودگاه جديد اهواز نيستيم.
۲۷ آذر ۱۳۹۹
رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران با تاکيد بر تکميل پروژه هاي توسعه اي فرودگاه شهيد سليماني اهواز گفت:‌ در اجراي طرح جامع اين فرودگاه، پروژه هاي ديگري شامل ايجاد تاکسيوي دوم و توسعه اپرون تا ظرفيت پارک 14 هواپيما در دستور کار قرار دارد.
۲۶ آذر ۱۳۹۹
مديرکل منابع انساني، تشکيلات و آموزش شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران از ابلاغ تبديل وضع استخدامي ايثارگران مشمول ماده 21 قانون جامع بر اساس بخشنامه ابلاغي سازمان اداري و استخدامي کشور خبر داد.
۲۶ آذر ۱۳۹۹
با ابلاغي از سوي رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران، مسعود نيکبخت به سمت معاون عمليات هوانوردي منصوب شد.
۲۶ آذر ۱۳۹۹
مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران از افتتاح و بهره برداري ترمينال جديد و فاز نخست پروژه محوطه سازي فرودگاه شهيد سپهبد قاسم سليماني اهواز با حضور وزير راه و شهرسازي خبر داد.
۲۶ آذر ۱۳۹۹
رئيس هيأت مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران با بيان اينکه حمل و نقل به عنوان يکي از مولفه‌هاي اساسي رشد و توسعه کشورها در جهان رقابتي امروز قلمداد مي‌شود، ۲۶ آذر روز حمل و نقل را به تمامي دست‌اندرکاران اين عرصه تبريک گفت.
۱۵ آذر ۱۳۹۹
مجيد عروجي مديرکل امور مالي و درآمد در پيامي ضمن تبريک روز حسابدار از تلاش هاي صادقانه همکاران خود در اين اداره کل و حوزه هاي مالي فرودگاههاي کشور صميمانه تقدير و تشکر کرد.
۱۵ آذر ۱۳۹۹
مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران با تأکيد بر اينکه آمريکا نمي تواند موجب حذف مسير هوايي مقرون به صرفه فضاي ايران براي شرکت‌هاي هواپيمايي دنيا شود، گفت: اگر ايرلاين هاي منطقه رفتار حرفه‌اي و مبتني بر کسب سود داشته باشند، قطعا شرکت فرودگاه هاي ايران را به عنوان يک شريک تجاري معتبر و قابل اتکا در کنار خود خواهند داشت.
۱۵ آذر ۱۳۹۹
معاون توسعه مديريت و منابع شرکت فرودگاه ها در پيامي روز حسابدار را به همکاران مالي حوزه هاي ستادي و فرودگاهي کشور تبريک گفت.
۱۵ آذر ۱۳۹۹
رئيس هيأت مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي پانزدهم آذرماه، روز حسابدار را به تمامي حسابداران پُرتلاش و متعهد اين شرکت تبريک گفت.
۱۳ آذر ۱۳۹۹
معاون عمليات فرودگاهي شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران با تبريک سوم‌ دسامبر روز جهاني معلولان، پيشگامي فرودگاه هاي کشور در اجراي دستورالعمل هاي مناسب سازي اماکن براي معلولان را مورد توجه قرار داد و از تحقق 80 درصد برنامه هاي اين حوزه تاکنون خبر داد.
۱۲ آذر ۱۳۹۹
رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در مراسم تکريم سعيد اکبري عضو سابق هيات مديره شرکت، بر لزوم جوان گرايي در جايگاه هاي مديريتي از سوي وزير راه و شهرسازي تاکيد و از زحمات وي در طول خدمت تشکر و قدرداني کرد.
۱۲ آذر ۱۳۹۹
با ابلاغي از سوي وزير راه و شهرسازي، محمد اميراني به عنوان عضو اصلي هيات مديره شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران براي مدت دو سال منصوب شد.
۱۰ آذر ۱۳۹۹
با ابلاغ هاي جداگانه از سوي رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران، متوليان شاخص هاي تجهيز فرودگاه ها به دستگاه هاي ناوبري، کمک ناوبري و تجهيزات ايمني، شاخص ميزان جابه جايي مسافر در فرودگاه ها، شاخص عملکرد ايمني فرودگاه ها، شاخص تعداد پروازهاي ترانزيتي از فراز کشور و شاخص ظرفيت جابه جايي مسافر در فرودگاه ها منصوب شدند.
۸ آذر ۱۳۹۹
رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران تاکيد دارد که با توجه به مدل هاي پيش بيني بين المللي، تعداد مسافران فرودگاهي کشور در سال 2020 با کاهش 46 درصدي به 14.5 ميليون مسافر برسد.
۸ آذر ۱۳۹۹
به دنبال برگزاري جلسه ويژه در خصوص نحوه اقدامات مربوط به پيشگيري و مقابله با پاندمي کرونا، بخشنامه اي در خصوص اقدامات و تصميم هاي مترتب به تصويب رسيد.
۸ آذر ۱۳۹۹
رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران، در پيامي شهادت دکتر محسن فخري زاده، را تسليت گفت.
۷ آذر ۱۳۹۹
بر اساس اعلام سازمان امور اداري استخدامي کشور مبني بر تعطيلي ادارات دولتي، تمامي واحدهاي ستادي شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در تهران و شهرستان ها طي هفته آتي با حداقل پرسنل مورد نياز به ارايه خدمت خواهند پرداخت.
۶ آذر ۱۳۹۹
بر اساس بخشنامه اي از سوي معاون توسعه مديريت و منابع شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران از هشتم آذر ماه ساعت کاري شرکت از ساعت 9 تا 14 است و ضمن رعايت حضور حداقلي، حضور کارکنان پيش از ساعت 9 و بعد از ساعت 14 مجاز نيست.
۱ آذر ۱۳۹۹
معاون توسعه مديريت و منابع شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در بخشنامه يي به مديران فرودگاهي بر اجتناب از صدور بخشنامه هاي موازي و غيرضروري در ارتباط با وضعيت و روند ويروس کوويد 19 تاکيد کرد.
۱ آذر ۱۳۹۹
امضاي تفاهم نامه طرح اضطراري فرودگاه شهداي رامسر

نمایش محتوا نمایش محتوا

مسئولین فرودگاه رامسر با خانواده های شهدا در رامسر دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی فرودگاه رامسر: در هفتمین روز از دهه مبارک فجر روز چهارشنبه 96.1.18مهندس خازنی رئیس فرودگاه رامسر به همراه مهندس درویش زاده معاون وپوررمضان مسئول روابط عمومی با خانواده های شهدای گرانقدر شهید رضا یعقوبی الموتی ،شهید سیاوش کاکویی وشهید محمود مهمانچی با اهدای هدیه ای دیدار کردند.

نمایش محتوا نمایش محتوا

مراسم دهه فجر با شکوه تمام در فرودگاه رامسر برگزارشد.

               به گزارش روابط عمومی فرودگاه رامسر: مراسم سی ونهمین سالروز ورود تاریخی حضرت امام خمینی(ره) وآغاز دهه فجر انقلاب اسلامی از ساعت 8 صبح روز پنجشنبه 96.11.12 وبا حضور مسئولین ومردم رامسر با اجرای برنامه متنوع در سالن ورودی فرودگاه رامسر برگزار شد. در این مراسم ابتدا سرود جمهوری اسلامی ایران طنین انداز وسپس قرآن کریم با صدای گوهررستمی مدیر دانشگاه ملاصدرا تلاوت شد . مهندس خازنی رئیس فرودگاه رامسر به عنوان اولین سخنران به مدعوین ومیهمانان خیر مقدم گفت وسپس سرود ای ایران با اجراوصدای گرم مهرداد زکی خانی از هنرمندان جوان رامسری لطافت خاصی به سالن بخشید . آقای آزاد فرماندار رامسر سخنران بعدی مراسم بود واز ویژگی های انقلاب و دستاورد های معنوی و عمرانی آن سخن گفت و گروه سرود تی ته از کانون کودکان ونوجوان رامسر با اجرای بسیار زیبا شور مراسم را دوچندان کرد . امام جمعه رامسر حجت الاسلام رضایی به عنوان آخرین سخنران از بزرگی دهه فجر واز سجایای حضرت فاطمه (س) سخن گفت . راس ساعت 9/33 همزمان با فرود هواپیمای حامل امام (ره) خانم جعفر پور کارشناس اطلاعات پرواز صدای اپراتور فرودگاه بین المللی مهر آباد را بازسازی نمود و درنهایت مهیار فیروز بخش مجری خوش لحن پایان برنامه رااعلام و مهمانان را برای حضور در بهشت زینبیه دعوت نمود.

 

نمایش محتوا نمایش محتوا

مهندس اسلامی اولین بازدید خود در غرب استان را به فرودگاه اختصاص داد.

به گزارش روابط عمومی فرودگاه رامسر: روز دوشنبه 96.9.20 مهندس اسلامی استاندار مازندران در اولین سفر خود به غرب استان مازندران از فرودگاه رامسر بازدید نمود و به بررسی موانع استفاده از باند جدید و بتنی پرداخت. در این بازدید نبیان معاون استاندار، فرماندار، شهرداران رامسرو کتالم وسادات شهر ،رئیس فرودگاه رامسر وتنی چند از مقامات محلی وی را همراهی نمودند.

نمایش محتوا نمایش محتوا

رفع بخشی از موانع اجرای طرح توسعه فرودگاه رامسر

نوشهر- ایرنا - مدیرکل فرودگاه های مازندران گفت :‌ بر اساس توافق صورت گرفته آموزشکده فنی وحرفه ای ملاصدرای رامسر به منظور اجرایی طرح ملی توسعه فرودگاه ، خریداری شده است.

طرح ملی توسعه فرودگاه رامسر یکی از طرح های مصوب دولت نهم بوده که حدود 9 سال از زمان آغاز آن سپری می شود اما همچنان نیمه کاره رها شده است.
طرحی که وزیر راه و شهرسازی وقت در فروردین سال 1388همزمان با آئین آغاز عملیات اجرایی آن وعده داده بود که به مدت 2 سال باید به طور کامل اجرا و بهره برداری شود اما چنین اتفاقی رخ نداد.
توسعه باند فرودگاه از یک هزار و 480 متر به 2هزار و 750 متر، ساخت ترمینال جدید ، ساختمان های جانبی ،‌اختصاص 40 هکتار زمین برای استقرار دستگاه کمک ناوبری و سالن ترانزیت از مهم ترین مشخصات این طرح بوده است.
سعدالله وطن خواه روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود :‌ در جلسه روز گذشته که با حضور رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای ملاصدرا و جمعی از مسئولان محلی در فرودگاه رامسر برگزار شد مقرر شد قیمت این آموزشکده بر اساس نرخ کارشناسی تعیین شده پرداخت شود.
وی بدون اشاره به میزان اعتبار تعیین شده برای این بخش گفت : بخشی از این اعتبار قبلا و بخشی دیگر نیز هفته آینده پرداخت می شود و پرداخت بقیه نیز به آینده موکول شده است چرا که هم اکنون دانشجویانی در این اموزشکده مشغول تحصیل هستند پس از پایان سال تحصیلی نسبت به تخلیه و واگذاری ان به فرودگاه اقدام خواهد شد.
وی تاکید کرد با تخلیه و واگذاری اموزشکده فنی و حرفه ای ملاصدرای رامسر بخشی از مشکلات اجرای طرح ملی توسعه فرودگاه رامسر بر طرف خواهد شد.
مدیرکل فرودگاههای مازندران همچنین مجتمع رفاهی و پذیرایی فدک متعلق به یکی از ارگان های نظامی را یکی دیگر از موانع عمده اجرای طرح ملی توسعه فرودگاه رامسر بیان کرد و گفت :‌ شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران توان خرید این مجتمع و بناهای مسکونی پیرامون آن را ندارد بنابراین تا زمانی که اعتبار ملی برای رفع این موانع در نظر گرفته نشود تداوم اجرای کامل این طرح ابتر باقی خواهند ماند.
وطن خواه افزود :‌ در نشست روز گذشته همچنین از فرماندار ، اعضای شورای شهر و دیگر مسئولان شرکت کننده خواسته شد تا با همکاری و همدلی همدیگر بتوانیم با رفع این موانع، طرح ملی توسعه فرودگاه رامسر را به مرحله اجرایی برسانیم.
وی با بیان اینکه شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران توان پرداخت هزینه های هنگفت بابت خریداری عرصه و عیان بناهای مزاحم در مسیر اجرای طرح ملی توسعه فرودگاه رامسر را ندارد، از نمایندگان مجلس شورای اسلامی ، فرمانداران و اعضای شوراهای اسلامی غرب مازندران خواسته تا با توجه به هزینه هایی که تاکنون در این فرودگاه انجام شده ، بیش از پیش نسبت رفع این مشکلات همکاری کنند.
بررسی ها نشان می دهد که برای اجرای طرح ملی توسعه فرودگاه رامسر تاکنون با پیشرفت فیزیکی 97 درصد حدود 120 میلیارد تومان هزینه شده است.
فرودگاه رامسر در سال 1331 جهت انجام پروازهای تشریفاتی احداث شد که خوشبختانه پس از پیروزی انقلاب اسلامی و با توسعه بخشی از این فرودگاه، سیل عظیمی از زائران از این مکان به مشهد مقدس یا بالعکس جابه جا می شوند.
طبق آمار از منابع رسمی در تابستان امسال دست کم 28 هزار و 821 مسافر از طریق فرودگاه رامسر جابه جا شدند که از این تعداد پنج هزار و 300 نفرشان خارجی از کشورهای اروپایی ، آسیای میانه و حاشیه خلیج فارس بودند. 
‌هم اکنون با همکاری شرکت های هواپیمایی آسمان و ایران ایر هفته ای 44 پرواز در مسیرهای رفت و برگشت رامسر - مشهد و رامسر - تهران در این فرودگاه انجام می شود.
شهرستان 70 هزار نفری رامسر واقع درغرب مازندران به علت برخورداری از جاذبه های طبیعی ، تاریخی و گردشگری منحصربفرد نظیر جنگل ، دریا ، کوه ، جلگه و اماکن اقامتی مانند هتل قدیم ، هتل جدید ، کاخ موزه و آب های گرم معدنی از دیرباز تاکنون به عنوان عروس شهرهای ایران مطرح بوده و به همین خاطر در تمامی روزهای سال بویژه نوروز پذیرای میلیون ها مسافر و گردشگراست.

نمایش محتوا نمایش محتوا

دکتر ربیع فلاح استاندار مازندران از فرودگاه مازندران بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی فرودگاه رامسر: روز یکشنبه 96.7.16 دکتر ربیع فلاح استاندار مازندران  به همراه آزاد فرماندار رامسر ،مظفری مدیرکل روابط عمومی استانداری و خازنی رئیس فرودگاه  از فرودگاه رامسر بازدید به عمل آوردند.

نمایش محتوا نمایش محتوا

حجت اله بابایی مدیر کل گذرنامه ومرز هوایی وزارت کشوراز فرودگاه کشور بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی فرودگاه کشور: بابایی مدیر کل گذرنامه ومرز هوایی وزارت کشور   روز پنجشنبه 96.7.13به همراه کارشناسان ذی ربط  و آزاد فرماندار رامسر و مهندس خازنی رئیس فرودگاه جهت بررسی امکانات ووضعیت فرودگاه رامسربرای معرفی فرودگاه به عنوان مرز هوایی از فرودگاه بازدید کردند.

 

نمایش محتوا نمایش محتوا

مسئول روابط عمومی فرودگاه رامسر مورد تقدیر فرماندار شهرستان رامسر قرارگرفت.

به گزارش روابط عمومی فرودگاه رامسر: در حاشیه مراسم تقدیر از کارمندان نمونه درآخرین روز گرامی داشت هفته دولت 96.6.8 در رامسر آقای ایمان پوررمضان مسئول روابط عمومی فرودگاه رامسر به دلیل همکاری صمیمانه و مسئولیت پذیری در برگزاری برنامه های مختلف فرمانداری مورد تقدیر آزاد فرماندار شهرستان رامسر قرار گرفت.

نمایش محتوا نمایش محتوا

کارمندان نمونه فرودگاه رامسر مورد تقدیرفرماندار قرارگرفتند.

به گزارش روابط عمومی فرودگاه رامسر: به مناسبت گرامی داشت هفته دولت ودرمراسم تقدیر از کارمندان نمونه روز چهارشنبه 96.6.8 در سالن آمفی تئاتر رامسر از کارمندان نمونه فرودگاه رامسر تجلیل شد وآقایان مهندس مصطفی حسن پور،مهندس سید مصطفی حسینی، قربان  فرج مشائی و سرکار خانم سیده فاطمه عابدین پور به عنوان کارمندان نمونه فرودگاه رامسر لوح تقدیر خود را از آقای آزاد فرماندار ومهندس خازنی رئیس فرودگاه دریافت کردند.

نمایش محتوا نمایش محتوا

مهندس خازنی رئیس فرودگاه رامسر به عنوان مدیرنمونه شهرستان رامسر انتخاب شد.

به گزارش روابط عمومی فرودگاه رامسر: روز چهارشنبه96.6.8 و بمناسبت گرامی داشت هفته دولت در سالن آمفی تئاتررامسر از مهندس خازنی رئیس فرودگاه رامسر به عنوان مدیر فعال ونمونه شهرستان رامسر انتخاب شد و از آزاد فرماندار شهرستان رامسرلوح تقدیر دریافت نمود.

نمایش محتوا نمایش محتوا

مهندس خازنی رئیس فرودگاه رامسر در مصلی امام جواد(ع) حضور یافت.

به گزارش روابط عمومی فرودگاه رامسر: در ششمین روز از هفته دولت مهندس خازنی رئیس فرودگاه رامسر به همراه مهندس درویش زاده معاون و پوررمضان مسئول روابط عمومی درتاریخ 96.6.7 با حضور در مصلی امام جواد(ع) رامسر در مراسم دیدار مردم با مسئولین پاسخگوی مراجعین در خصوص مسائل فرودگاه رامسر شدند.

نمایش محتوا نمایش محتوا

مهندس وطنخواه مدیر کل فرودگاه های استان مازندران از فرودگاه رامسر بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی فرودگاه رامسر: مهندس وطنخواه مدیر کل فرودگاه های استان مازندران به همراه مهندس کمالی معاونت عملیات فرودگاهی و موسوی مسئول حراست فرودگاه های استان درروزیکشنبه 96.6.5 همزمان با گرامی داشت هفته دولت از قسمت های مختلف فرودگاه رامسر بازدید کردند .همچنین در این روز از مسئولین واحدهای مختلف( خازنی رئیس فرودگاه ،درویش زاده معاون ، پوررمضان ترمینال وروابط عمومی ،فرماندهان پلیس و سپاه حفاظت هواپیمایی،غلامی رئیس ایستگاه آسمان،حسن پور و پوررستمی کنترلر های برج مراقبت،چمنی الکترونیک،محمد زاده ایمنی وآتش نشانی،حسینی مخابرات،رودخانه ای تاسیسات،نعمت سروش خدمات ونارنجی مسئول دفتر) به دلیل تلاش در جهت افزایش پروازها با اهداء لوح تقدیرقدردانی گردید.

نمایش محتوا نمایش محتوا

دکتر قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت،درمان وآموزش پزشکی جهت سفر کاری وارد فرودگاه رامسر شد.

به گزارش روابط عمومی فرودگاه رامسر: دکتر قاضی زاده هاشمی وزیربهداشت،درمان وآموزش پزشکی دولت یازدهم ودوازدهم روز چهارشنبه 96.5.18 جهت بازدید ازبیمارستان امام سجاد(ع) رامسر و چند پروژه دیگر در کلاردشت وارد فرودگاه رامسر شدو مورد استقبال آزاد فرماندار وخازنی رئیس فرودگاه ودیگر مسئولین شهری قرار گرفت.

نمایش محتوا نمایش محتوا

مدیر کل ایمنی وآتش نشانی شرکت فرودگاه ها وناوبری هوایی ایران از فرودگاه رامسر بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی فرودگاه رامسر : مهندس حاجی بیگی مدیر کل ایمنی وآتش نشانی شرکت فرودگاه ها وناوبری هوایی ایران به همراه کارشناسان آن اداره کل روز سه شنبه 96.5.17 از فرودگاه رامسر بازدید نمودند .در این بازدید علاوه بر بررسی موانع پروازی از امکانات واحد ایمنی وآتش نشانی نیز  به صورت ویژه بازدید نموده و تمامی وسایل را تست نموده ومورد ارزیابی قرار دادند.

نمایش محتوا نمایش محتوا

شهردارکلان شهر سان چئون کره جنوبی وهیات همراه درفرودگاه رامسرمورد استقبال شهردارورئیس فرودگاه رامسرقرارگرفت

 به گزارش روابط عمومی فرودگاه رامسروبه نقل از خبرگزاری ایرنا، چو چونگ هون شهردار سونچئون (سانچئون ) در راس هیاتی عصر سه شنبه در راستای اجرای تفاهم نامه همکاری بین دو شهرداری و در پاسخ به دعوت نصرت الله کوزه گر شهردار رامسر به این شهر شمالی کشور سفر کرده است.
وی قرار است در جریان این سفر علاوه بر بازدید از نقاط مختلف و دیدنی این شهرستان با برخی از مسئولان شهرستانی و استانی ملاقات می کند.
این تفاهمنامه به منظور انجام فعالیت های مشارکتی در زمینه توسعه اقتصادی به واسطه تقویت طبیعت گردی پایدار و توسعه‌‌ تنوع زیستی از طریق حفاظت و بهره برداری پایدار از تالاب ها بین دو طرف بوده است.
شهردار سونچئون و هیات همراه قرار است علاوه بر بازدید از رامسر سایت ، باغ ملی تالاب ها ، سایت تصفیه فاضلاب شهری ، سازمان بهسازی و نوسازی بافت فرسوده جهت تبادل تجربیات با نمایندگان کنوانسیون در قاره آسیا دیدار و گفت و گو کند.
طرفین همکاری علاوه بر تقویت همکاری در زمینه طبیعت گردی ، تبادل اطلاعات و تجربیات خدمات شهری ، در زمینه های مختلف نظیر فعالیت های ' ارتباطات ، آموزش و تنویر افکار عمومی ' ( CEPA ) مانند برگزاری کمپ های مشترک طبیعت برای دانش آموزان، آموزش دهندگان، نشست های آنلاین، جشنواره طبیعت گردی، نمایشگاه همکاری خواهد کرد.
شهر سونچئون یکی از کلان‌شهرهای کره جنوبی محسوب می شود که دارای بنادر مهم و بزرگ ترین فرودگاه کره‌جنوبی است. 
این شهر بزرگ در شمال غرب کره جنوبی و شهری نه چندان دور از سئول پایتخت کره است. اینچئون در سال 1883 ساخته و فقط محل سکونت 4700 نفر بود، اما امروزه حدود 2 میلیون 900 هزار نفر جمعیت دارد و سومین شهر پرجمعیت پس از سئول و بوسان متروپولیتن به شمار می آید.
اینچئون در سال 2003 به عنوان اولین منطقه آزاد اقتصادی کره انتخاب شد، پس از آن شرکت های زیادی از سراسر جهان در این منطقه سرمایه گذاری کردند.
علاوه بر یک مکان اقتصادی ، یک شهر زیبا تفریحی است که همه ساله گردشگران زیادی از کشورهای مختلف دنیا از این شهر بازدید می کنند.
شهرستان 70 هزار نفری رامسر واقع درغرب مازندران به علت برخورداری از جاذبه های طبیعی ، تاریخی و گردشگری منحصربفرد نظیر جنگل ، دریا ، کوه ، جلگه و اماکن اقامتی مانند هتل قدیم ، هتل جدید ، کاخ موزه ، آب های گرم معدنی از دیرباز تاکنون به عنوان عروس شهرهای ایران مطرح بوده و به همین خاطر در تمامی روزهای سال بویژه نوروز پذیرای میلیون ها مسافر و گردشگراست