آرشیو خبر آرشیو خبر

۳۱ شهريور ۱۴۰۰
سرپرست سازمان هواپيمايي کشوري و مديرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي به مناسب فرا رسيدن چهل و يکمين سالگرد جنگ تحميلي و آغاز هشت سال دفاع مقدس، ضمن گرامي‌داشت اين روز بزرگ، ضرورت اجتناب‌ناپذير هر توسعه‌اي را عبور از بحران‌ها خواند و گفت: جنگ يکي از بحران‌هايي بود که نظام ما با عبور از آن، زمينه توسعه همه‌گير اجتماعي-سياسي و فرهنگي را فراهم آورد.
۲۹ شهريور ۱۴۰۰
سرپرست سازمان هواپيمايي کشوري با بيان اينکه عرضه نکردن بليت دو طرفه اربعين تخلف است، گفت: سازمان هواپيمايي کشوري شکايت از مراکز فروش بليت را پيگيري مي‌کند.
۲۶ شهريور ۱۴۰۰
مشاور اجرايي مديرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران از آماده سازي فرودگاه‌ها براي پروازهاي اربعين در بازه زماني 28 شهريور تا 10 مهر امسال خبر داد.
۲۰ شهريور ۱۴۰۰
آئين کلنگ زني پروژه هاي توسعه فرودگاه شهداي رامسر
۱۷ شهريور ۱۴۰۰
برقراري پرواز فرودگاه شهداي رامسر به مقصد کيش
۱۶ شهريور ۱۴۰۰
از رئيس فرودگاه شهداي رامسر به عنوان مدير نمونه ،توانمند و ارزشي تقدير شد.
۱۴ شهريور ۱۴۰۰
توسعه فرودگاه تا يکسال آينده به سرانجام مي رسد.
۱۴ شهريور ۱۴۰۰
مدير ايمني شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران؛ شيوه نامه پايش عملکرد ايمني را براي اجرا در فرودگاه ‌ها ابلاغ کرد.
۱۴ شهريور ۱۴۰۰
اسقرار هواپيما در فرودگاه رامسر در آينده نزديک
۱۳ شهريور ۱۴۰۰
آئين کلنگ زني پروژه هاي توسعه فرودگاه شهداي رامسربرگزار شد.
۷ شهريور ۱۴۰۰
مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران، در پي افزايش آمارمبتلايان و فوتي هاي ويروس منحوس کرونا در کشور، ضمن تسليت ضايعه تاسف درگذشت کارکنان خدوم ومتخصص اين شرکت به خانواده مکرم ايشان و همکاران در سراسر کشور، خواستار رعايت دستورالعمل‌هاي بهداشتي مقابله با کرونا توسط کارکنان و اجراي اقدامات سخت گيرانه توسط مديران و مسئولان مربوطه در تمامي رده هاي اداري در محيط کار براي پيشگيري از ابتلا به بيماري کرونا شد.
۶ شهريور ۱۴۰۰
 
 علي شورميج در پيامهاي جداگانه درگذشت سه تن از کنترلرهاي ترافيک در فرودگاه هاي اهواز، مشهد و امام خميني(ره) را طي يک هفته گذشته تسليت گفت.
 
۴ شهريور ۱۴۰۰
سرپرست سازمان هواپيمايي کشوري و مديرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي کسب راي اعتماد رستم قاسمي وزير راه و شهرسازي از مجلس شوراي اسلامي را تبريک گفت.
۳ شهريور ۱۴۰۰
رستم قاسمي با کسب راي اعتماد از مجلس شوراي اسلامي به عنوان وزير راه و شهرسازي دولت سيزدهم انتخاب شد.
۲ شهريور ۱۴۰۰
سرپرست سازمان هواپيمايي کشوري و مديرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي ضمن گرامي‌داشت ياد و خاطره شهداي والامقام دولت، هفته دولت را فرصتي دانست تا نيروهاي خدوم دولت در تجديد پيمان با اين شهيدان رجايي و باهنر، افق‌هاي تازه‌اي از پيشرفت و توسعه را با همدلي به منصه ظهور برسانند و با تلاش علمي و عملي خود، زمينه‌هاي رشد و پيشرفت روزافزون کشور در عرصه هاي مختلف را رقم زنند.
۱ شهريور ۱۴۰۰
مشاور اجرايي مديرعامل شرکت فرودگاه ها از کاهش پروازها در اکثر فرودگاه هاي کشور به دنبال ابلاغيه ستاد ملي مقابله با کرونا مبني بر اعمال محدوديت بيشتر براي ناوگان مسافري در تعطيلات 25 تا 30 مرداد ماه نسبت به مدت مشابه ماه گذشته خبر داد.
۱ شهريور ۱۴۰۰
محمد اسلامي وزير راه و شهرسازي در پيامي خطاب به کارکنان اين وزارتخانه با آن ها خداحافظي کرد.
۲۵ مرداد ۱۴۰۰
سرپرست سازمان هواپيمايي کشوري گفت: متخصصان صنعت هوانوردي با بهره مندي از روحيه بسيجي توفيقات بسياري در سراپانگهداشتن اين صنعت داشته اند و امروز خوشبختانه در حوزه تعمير و نگهداري هواپيما و نصب و راه اندازي و نگهداري و تعمير سيستم‌هاي راداري، ارتباطي و ناوبري مستقل هستيم.
۱۸ مرداد ۱۴۰۰
سرپرست سازمان هواپيمايي کشوري و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي فرارسيدن ماه محرم و ايام سوگواري سالار شهيدان را تسليت گفت.
۶ مرداد ۱۴۰۰
رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي فرارسيدن عيد بزرگ غدير را تبريک گفت.
۲۹ تير ۱۴۰۰
مديرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي فرارسيدن عيد سعيد قربان را تبريک گفت.
۲۸ تير ۱۴۰۰
رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران از افزايش چشمگير نشست و برخاست، اعزام و پذيرش مسافر و ارسال و پذيرش بار در فرودگاه هاي کشور طي بهار 1400 نسبت به سه ماه نخست سال گذشته خبر داد.
۲۱ تير ۱۴۰۰
مدير راهبري مرکز ايمني، عمليات اضطراري و نظارت بر کيفيت خدمات فرودگاهي نتيجه رتبه بندي فرودگاه هاي کشور در زمينه کيفيت ارايه خدمات فرودگاهي در سه ماه آغازين سال جاري را اعلام کرد.
۱۶ تير ۱۴۰۰
.وزير راه و شهرسازي سياوش اميرمکري را به عنوان سرپرست سازمان هواپيمايي کشوري منصوب کرد.
۵ تير ۱۴۰۰
اداره کل منابع انساني، تشکيلات و آموزش شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران از اعلام نتايج نهايي آزمون استخدامي اين شرکت پس از پردازش توسط سازمان سنجش آموزش کشور خبر داد.
۲ تير ۱۴۰۰
رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در مراسم گراميداشت سي امين سالروز تاسيس شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران از تدوين برنامه راهبردي جديد شرکت با هدف گذاري سال 1414 خبر داد.
۱ تير ۱۴۰۰
محمد اسلامي، وزير راه و شهرسازي در پيامي فرارسيدن يکم تير، سالروز تاسيس شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران را تبريک گفت.
۱ تير ۱۴۰۰
رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران با صدور پيامي يکم تيرماه، سالروز تأسيس شرکت را تبريک گفت.
۲۵ خرداد ۱۴۰۰
طي ماه هاي فروردين و ارديبهشت 1400 کل پروازهاي فرودگاه هاي تحت مالکيت شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران نسبت به ماه هاي مشابه سال گذشته 100 درصد افزايش يافت.
۱۰ خرداد ۱۴۰۰
با ابلاغي از سوي رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران، علي شورميج معاون توسعه مديريت و منابع و ناصر آقايي مديرکل دفتر بررسي‌هاي اقتصادي و بازرگاني به عنوان اعضاي جديد هيات تشخيص اين شرکت منصوب شدند.
۴ خرداد ۱۴۰۰
بازديد کارشناسان شبکه بهداشت ودرمان رامسر از فرودگاه شهداي رامسر
۴ خرداد ۱۴۰۰
تست رپيد کرونا از تمامي کارکنان و واحد هاي مستقر در فرودگاه شهداي رامسر
۳ خرداد ۱۴۰۰
رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي فرارسيدن سالروز آزادسازي خرمشهر را تبريک گفت.
۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰
رئيس و دادستان رامسر از فرودگاه شهداي رامسر بازديد کردند.
۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰
ايمان پوررمضان مسئول روابط عمومي فرودگاه شهداي رامسردر بخش شبکه هاي اجتماعي، به عنوان نفربرتر معرفي شد.
۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
همزمان با روز جهاني مخابرات و فناوري اطلاعات هوانوردي و روز ملي روابط عمومي از برگزيدگان اين دو حوزه ارتباطي با حضور مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران قدرداني شد.
۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي فرارسيدن 17 مي، روز جهاني مخابرات و فناوري اطلاعات هوانوردي را تبريک گفت.
۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي فرارسيدن روز ارتباطات و روابط عمومي را تبريک گفت.
۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰
رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران، در پيامي فرارسيدن ۱۵ مي روز جهاني مديريت اطلاعات هوانوردي را تبريک گفت.
۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي فرارسيدن عيد سعيد فطر را تبريک گفت.
۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰
معاون برنامه ريزي، نظارت و امور اقتصادي شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در وبينار آموزشي پياده سازي نظام بودجه ريزي مبتني بر عملکرد با اشاره به آغاز اجراي اين پروژه در 10 فرودگاه منتخب اهداف اصلي اين طرح را توجه به اصل مديريت هزينه و ارتقاي بهره وري در ارزيابي مديران فرودگاه ها عنوان کرد.
۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
 
در جلسه اي با حضور رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران، فرمانده عمليات مديريت کروناي کلانشهر تهران از پيگيري جدي براي تخصيص واکسن در اولين فرصت براي کارکنان داراي اولويت شرکت فرودگاه ها خبر داد.
۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي فرارسيدن روز قدس را گرامي داشت.
۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰
رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در ديدار با پيمانکار پروژه احداث دبستان توسط شرکت در روستاي محروم چاه کيچي سيستان و بلوچستان از اين طرح به عنوان ارزشمندترين پروژه شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در سال گذشته ياد کرد.
۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي فرارسيدن روز بزرگداشت مقام معلم را به اساتيد و مدرسان صنعت هوانوردي تبريک گفت.
۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
مديرکل دفتر برنامه ريزي راهبردي و مديريت عملکرد از راه اندازي سامانه الکترونيکي دريافت گزارش هاي مردمي شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران خبر داد.
۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰
مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي به مناسبت فرارسيدن شب هاي قدر بر درک اين ليالي عظيم و دست يافتن به مضمون بلند آنها تاکيد کرده است.
۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰
رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران در پيامي ضمن تبريک 11 ارديبهشت روز کار و کارگر، از کارگر به عنوان فردي جهادگر براي کسب روزي حلال ياد کرد.
۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
معاون برنامه ريزي، نظارت و امور اقتصادي شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران از اجراي طرح بودجه ريزي عملياتي در 10 فرودگاه کشور تا پايان امسال خبر داد.
۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي ضمن تبريک روز ايمني حمل و نقل، رسيدن به توسعه پايدار در صنعت بزرگ حمل و نقل کشور را در گروي همکاري و مساعي کساني توصيف کرد که در جهت تسهيل جابجايي مسافران و برقراري ايمني در کشور تلاش مي کنند.
۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي دوم ارديبهشت سالروز تاسيس سپاه پاسداران را به سبزپوشان حماسه ساز تبريک گفت.
۱ اردیبهشت ۱۴۰۰
ضد عفوني خودروها
۲۴ فروردين ۱۴۰۰
رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي فرارسيدن ماه مبارک رمضان را تبريک گفت.
۲۲ فروردين ۱۴۰۰
معاون توسعه مديريت و منابع شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در بخشنامه اخير بر رعايت کامل پروتکل هاي بهداشتي با توجه به شيوع گسترده ويروس کرونا تاکيد کرد.
۲۱ فروردين ۱۴۰۰
با حکم وزير راه و شهرسازي، سياوش اميرمکري براي دو سال در سمت مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران ابقا شد.
۲۰ فروردين ۱۴۰۰
مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران گفت: نوروز 1400 در مجموع 17 هزار و 141 پرواز در فضاي کشور انجام شده که نسبت به نوروز 99 افزايش 94 درصدي يافته است.
۱۵ فروردين ۱۴۰۰
با پيشنهاد رييس مجمع عمومي شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران و تصويب مجمع عمومي، عضويت سياوش اميرمکري به مدت دو سال در هيات مديره شرکت تمديد شد.
۱۲ فروردين ۱۴۰۰
رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي فرارسيدن 12 فروردين، سالروز استقرار جمهوري اسلامي ايران را تبريک گفت.
۸ فروردين ۱۴۰۰
رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي ميلاد مسعود‌ يگانه‌ منجي عالم بشريت‌، حضرت ولي‌عصر (عج) را تبريک گفت.
۳ فروردين ۱۴۰۰
رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران با اشاره به اعزام و پذيرش حدود 20 ميليون مسافر از ابتداي امسال تا پايان بهمن از کاهش 46 درصدي مسافران فرودگاه هاي تحت مالکيت شرکت نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد.
۱ فروردين ۱۴۰۰
وزير راه و شهرسازي در پيامي ضمن تبريک نوروز ۱۴۰۰ به همه هموطنان، بر روي کار به شکل گسترده‌تر در سال جديد که از سوي مقام معظم رهبري به سال " توليد؛ پشتيباني‌ها، مانع‌زدايي‌ها" نامگذاري شده است، تاکيد کرد.
۳۰ اسفند ۱۳۹۹
رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي فرارسيدن نوروز 1400 را تبريک گفت.
۳۰ اسفند ۱۳۹۹
رئيس جمهور قرارگرفتن ايام نوروز امسال در ميانه دو روز بزرگ شادي آفرين، زادروز سرور آزادگان، اباعبدالله الحسين(ع) و ميلاد وليعصر، مهدي موعود (عج) را به فال نيک گرفت و با تبريک سال نو به همه ملت ايران،گفت: امسال، پايان زمستانِ طبيعت، و آغازِ هنگامه‌يِ نور و گرما و شکوفايي و سرسبزي طبيعت؛ با پايانِ دوراني، سخت و دشوار از تاريخِ حيات ملّت ايران هم‌زمان شده است.
۳۰ اسفند ۱۳۹۹
رهبر معظم انقلاب اسلامي در پيامي به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۰ هجري شمسي، با تبريک عيد عيد نوروز به هم‌ميهنان بويژه خانواده‌هاي معظم شهيدان و جانبازان و همه ملت‌هايي که نوروز را گرامي مي‌دارند، و با ابراز اميدواري به کسب برکات مادي و معنوي از تقارن سال جديد با اعياد شعبانيه و متبرک شدن سال ۱۴۰۰ به دو عيد نيمه‌شعبان و جشن ولادت حضرت ولي‌عصر(عج)، سال جديد را سال «توليد؛ پشتيباني‌ها، مانع‌زدايي‌ها» نامگذاري کردند.
۲۷ اسفند ۱۳۹۹
مديرکل کنترل ترافيک هوايي از تمديد گواهينامه ISO9001 اداره اطلاعات هوانوردي به دنبال کسب امتياز عالي اين اداره در مميزي انجام شده خبر داد.
۲۶ اسفند ۱۳۹۹
رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي فرارسيدن اعياد ماه شعبان را تبريک گفت.
۲۶ اسفند ۱۳۹۹
رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران با بيان اينکه ايران حدود 52 درصد از درآمد پروازهاي عبوري و خدمات ناوبري هوايي را در سال 2020 نسبت به سال 2019 از دست داده، رتبه ايران در جهان را از نظر ميزان درآمدهاي خدمات ناوبري هوايي، 28 اعلام کرد.
۲۴ اسفند ۱۳۹۹
مديرکل دفتر مقررات فرودگاهي، مديريت بحران و پدافند غيرعامل از کنترل مستمر رعايت دقيق دستورالعمل هاي بهداشتي صادر شده توسط ستاد ملي مقابله با کرونا در ستاد و تمام فرودگاه هاي تحت مالکيت شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران خبر داد.
۲۰ اسفند ۱۳۹۹
رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي فرارسيدن عيد بزرگ و سعيد مبعث را تبريک گفت.
۱۸ اسفند ۱۳۹۹
مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران گفت: فرودگاه‌هاي هاب مهم در اطراف ايران، فرودگاه‌هاي دبي، قطر، ترکيه و هند است، کشور جمهوري اسلامي ايران در مسير برخي از اين فرودگاه‌ها قرار دارد و جذابيت ويژه‌اي براي آنها دارد.
۱۷ اسفند ۱۳۹۹
مدير راهبري مرکز ايمني و عمليات اضطراري و نظارت بر کيفيت خدمات فرودگاهي شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران از بهره‌برداري سامانه هوشمند ارزيابي کيفيت خدمات فرودگاهي در فرودگاه هاي تحت مالکيت شرکت خبر داد.
۱۳ اسفند ۱۳۹۹
معاون برنامه ريزي، نظارت و امور اقتصادي شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران از تعريف 18 هدف محوري براي تبديل شدن به شرکتي برتر، نوآور و چابک در ارايه خدمات ايمن ناوبري هوايي و فرودگاهي منطقه و نيز 46 اقدام ابتکاري راهبردي در برنامه استراتژيک خبر داد.
۱۰ اسفند ۱۳۹۹
معاون توسعه مديريت و منابع شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران از برنامه ريزي براي برگزاري يک دوره توانمندسازي با حضور 100 نفر از مديران شرکت تا سال آتي خبر داد.
۱۰ اسفند ۱۳۹۹
عضو هيات مديره و و راهبر حوزه عمليات فرودگاهي شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در همايش مديران ستادي و فرودگاهي، برنامه ريزي و نيازسنجي براي اجراي پروژه هاي فرودگاهي و ايجاد رويکرد مناسب را ضروري عنوان کرد.
۱۰ اسفند ۱۳۹۹
رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در همايش مديران ستادي و فرودگاهي از افتتاح 28 پروژه مهم عمراني در 14 فرودگاه کشور طي امسال با وجود شرايط سخت کاهش درآمد شرکت به دليل بحران کرونا خبر داد.
۷ اسفند ۱۳۹۹
معاون توسعه مديريت و منابع شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران، در پيامي فرارسيدن روز وکيل را به حقوقدانان و وکلا بويژه کارکنان دفتر حقوقي شرکت تبريک گفت.
۶ اسفند ۱۳۹۹
رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه هاو ناوبري هوايي ايران در پيامي به مناسبت روز ولادت حضرت علي(ع)، سيزدهم رجب زادروز تابش انوار علم، عدالت، شجاعت و سخاوت را تبريک گفت.
۵ اسفند ۱۳۹۹
رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي فرارسيدن پنجم اسفند روز مهندس را تبريک گفت.
۴ اسفند ۱۳۹۹
در راستاي استقرار سامانه يکپارچه فروش کالا و خدمات در ۱۱ فرودگاه کشور، قرارداد همکاري ميان شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران با شرکت آسان پرداخت پرشين منعقد شد.
۳۰ بهمن ۱۳۹۹
رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران با بيان اينکه شيوع ويروس کرونا ۵۰ تا ۶۰ درصد پروازهاي بين المللي در سراسر جهان را کاهش داده است، از کاهش ۸۰ درصدي درآمد اين شرکت خبر داد.
۲۲ بهمن ۱۳۹۹
رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها در پيامي 22 بهمن سالروز پيروزي انقلاب اسلامي را تبريک گفت.
۲۱ بهمن ۱۳۹۹
اداره کل منابع انساني، تشکيلات و آموزش شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران طي اطلاعيه يي شرايط لازم براي مراجعه پذيرفته شدگان سه برابر ظرفيت استخدامي مشاغل مراقبت پرواز و آتش نشاني و هدايت زميني هواپيما را اعلام کرد.
۲۰ بهمن ۱۳۹۹
رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در مراسم بهره برداري از پروژه هاي فرودگاهي استان کرمان ارزش اين طرح ها را 3300 ميليارد ريال اعلام کرد و گفت: با بهره برداري از باند جديد فرودگاه کرمان امکان پذيرش ايرباس 300-600 در اين فرودگاه فراهم شد.
۱۸ بهمن ۱۳۹۹
رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در مراسم افتتاح پروژه هاي فرودگاه جهرم عنوان کرد که با افتتاح ترمينال جديد اين فرودگاه با مساحت 2300 مترمربع ظرفيت اعزام و پذيرش مسافر در سال به 220 هزار نفر رسيده است.
۱۶ بهمن ۱۳۹۹
رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران از افتتاح پروژه هاي فرودگاه جهرم ترمينال جديد و محوطه سازي به ارزش کلي 533 ميليارد ريال با حضور استاندار فارس و رييس کميسيون عمران مجلس شوراي اسلامي در دهه فجر انقلاب اسلامي خبر داد.
۱۶ بهمن ۱۳۹۹
مديرکل ارتباطات و ناوبري هوايي با اشاره به نصب دستگاه هاي کمک بازرسي فرودگاه هاي ايلام، آبادان، تبريز و مهرآباد در سال جاري از برنامه ريزي براي توزيع و نصب دستگاه هاي کمک بازرسي جديد در فرودگاه هاي کشور تا پايان امسال خبر داد.
۱۵ بهمن ۱۳۹۹
مديرکل منابع انساني، تشکيلات و آموزش شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران زمان و مکان تحويل، بررسي و تطبيق مدارک و مستندات استخدامي پذيرفته شدگان سه برابر ظرفيت هشتمين آزمون فراگير مشترک دستگاه‌هاي اجرايي کشور را اعلام کرد.
۱۴ بهمن ۱۳۹۹
رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها در پيامي ولادت حضرت زهرا (س) و روز زن را تبريک گفت.
۱۳ بهمن ۱۳۹۹
رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در ابلاغي، احمد مظفر معاون برنامه ريزي، نظارت و امور اقتصادي را به عنوان رئيس کميته بهره وري منصوب کرد.
۱۲ بهمن ۱۳۹۹
رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران با اشاره به افتتاح 12 پروژه فرودگاهي در مهرآباد گفت: افتتاح اين پروژه‌ها نماد خودباوري متخصصان داخلي کشور در حوزه صنعت فرودگاهي و هوانوردي است.
۱۲ بهمن ۱۳۹۹
وزير راه و شهرسازي در مراسم افتتاح پروژه هاي فرودگاه بين المللي مهرآباد تاکيد کرد که بخش هوانوردي کشور بايد توسعه يابد و کساني که در اين مسند مديريت را بر عهده دارند، اين موضوع را با جان و دل باور دارند.
۱۲ بهمن ۱۳۹۹
رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي فرا رسيدن 12 بهمن و آغاز ايام اله دهه فجر را تبريک گفت.
۱۱ بهمن ۱۳۹۹
همزمان با آغاز سالروز چهل و دومين دهه مبارک فجر انقلاب اسلامي، 12پروژه عمراني، تسهيلاتي و هوانوردي فرودگاه بين المللي مهرآباد با حضور وزير راه و شهرسازي افتتاح خواهد شد.
۱۱ بهمن ۱۳۹۹
ترمينال بين المللي فرودگاه آبادان به مساحت 7200 مترمربع توسط معاون اول رئيس جمهور صبح امروز 11 بهمن ماه و در آستانه دهه فجر انقلاب اسلامي بهره برداري شد.
۱۱ بهمن ۱۳۹۹
رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها در مراسم افتتاح پروژه هاي فرودگاه آبادان از افزايش 100 درصدي ظرفيت اعزام و پذيرش مسافر در اين فرودگاه با ايجاد 8900 مترمربع فضاي ترمينالي جديد خبر داد.
۱۰ بهمن ۱۳۹۹
در آستانه دهه فجر انقلاب اسلامي، پروژه هاي فرودگاه آيت اله جمي آبادان به ارزش 3187 ميليارد ريال توسط اسحاق جهانگيري، معاون اول رييس جمهور 11 بهمن ماه به بهره برداري مي رسد.
۷ بهمن ۱۳۹۹
اتمام عمليات آزادسازي املاک تملک شده در فرودگاه شهداي رامسر
۵ بهمن ۱۳۹۹
عمليات مستمر ميکروب زدايي در فرودگاه شهداي رامسر
۴ بهمن ۱۳۹۹
مديرکل دفتر حقوقي شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران از استفاده حداکثري از تمام ظرفيت هاي قانوني از جمله دادگاه هاي عمومي و کيفري، سازمان ثبت اسناد و املاک و سازوکارهاي بين المللي براي دريافت مطالبات اين شرکت خبر داد.
۱ بهمن ۱۳۹۹
رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در جلسه هماهنگي پروژه هاي افتتاحي دهه فجر بر اتمام هرچه سريع تر اين طرح ها تاکيد کرد.

نمایش محتوا نمایش محتوا

مسئولین فرودگاه رامسر با خانواده های شهدا در رامسر دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی فرودگاه رامسر: در هفتمین روز از دهه مبارک فجر روز چهارشنبه 96.1.18مهندس خازنی رئیس فرودگاه رامسر به همراه مهندس درویش زاده معاون وپوررمضان مسئول روابط عمومی با خانواده های شهدای گرانقدر شهید رضا یعقوبی الموتی ،شهید سیاوش کاکویی وشهید محمود مهمانچی با اهدای هدیه ای دیدار کردند.

نمایش محتوا نمایش محتوا

مراسم دهه فجر با شکوه تمام در فرودگاه رامسر برگزارشد.

               به گزارش روابط عمومی فرودگاه رامسر: مراسم سی ونهمین سالروز ورود تاریخی حضرت امام خمینی(ره) وآغاز دهه فجر انقلاب اسلامی از ساعت 8 صبح روز پنجشنبه 96.11.12 وبا حضور مسئولین ومردم رامسر با اجرای برنامه متنوع در سالن ورودی فرودگاه رامسر برگزار شد. در این مراسم ابتدا سرود جمهوری اسلامی ایران طنین انداز وسپس قرآن کریم با صدای گوهررستمی مدیر دانشگاه ملاصدرا تلاوت شد . مهندس خازنی رئیس فرودگاه رامسر به عنوان اولین سخنران به مدعوین ومیهمانان خیر مقدم گفت وسپس سرود ای ایران با اجراوصدای گرم مهرداد زکی خانی از هنرمندان جوان رامسری لطافت خاصی به سالن بخشید . آقای آزاد فرماندار رامسر سخنران بعدی مراسم بود واز ویژگی های انقلاب و دستاورد های معنوی و عمرانی آن سخن گفت و گروه سرود تی ته از کانون کودکان ونوجوان رامسر با اجرای بسیار زیبا شور مراسم را دوچندان کرد . امام جمعه رامسر حجت الاسلام رضایی به عنوان آخرین سخنران از بزرگی دهه فجر واز سجایای حضرت فاطمه (س) سخن گفت . راس ساعت 9/33 همزمان با فرود هواپیمای حامل امام (ره) خانم جعفر پور کارشناس اطلاعات پرواز صدای اپراتور فرودگاه بین المللی مهر آباد را بازسازی نمود و درنهایت مهیار فیروز بخش مجری خوش لحن پایان برنامه رااعلام و مهمانان را برای حضور در بهشت زینبیه دعوت نمود.

 

نمایش محتوا نمایش محتوا

مهندس اسلامی اولین بازدید خود در غرب استان را به فرودگاه اختصاص داد.

به گزارش روابط عمومی فرودگاه رامسر: روز دوشنبه 96.9.20 مهندس اسلامی استاندار مازندران در اولین سفر خود به غرب استان مازندران از فرودگاه رامسر بازدید نمود و به بررسی موانع استفاده از باند جدید و بتنی پرداخت. در این بازدید نبیان معاون استاندار، فرماندار، شهرداران رامسرو کتالم وسادات شهر ،رئیس فرودگاه رامسر وتنی چند از مقامات محلی وی را همراهی نمودند.

نمایش محتوا نمایش محتوا

رفع بخشی از موانع اجرای طرح توسعه فرودگاه رامسر

نوشهر- ایرنا - مدیرکل فرودگاه های مازندران گفت :‌ بر اساس توافق صورت گرفته آموزشکده فنی وحرفه ای ملاصدرای رامسر به منظور اجرایی طرح ملی توسعه فرودگاه ، خریداری شده است.

طرح ملی توسعه فرودگاه رامسر یکی از طرح های مصوب دولت نهم بوده که حدود 9 سال از زمان آغاز آن سپری می شود اما همچنان نیمه کاره رها شده است.
طرحی که وزیر راه و شهرسازی وقت در فروردین سال 1388همزمان با آئین آغاز عملیات اجرایی آن وعده داده بود که به مدت 2 سال باید به طور کامل اجرا و بهره برداری شود اما چنین اتفاقی رخ نداد.
توسعه باند فرودگاه از یک هزار و 480 متر به 2هزار و 750 متر، ساخت ترمینال جدید ، ساختمان های جانبی ،‌اختصاص 40 هکتار زمین برای استقرار دستگاه کمک ناوبری و سالن ترانزیت از مهم ترین مشخصات این طرح بوده است.
سعدالله وطن خواه روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود :‌ در جلسه روز گذشته که با حضور رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای ملاصدرا و جمعی از مسئولان محلی در فرودگاه رامسر برگزار شد مقرر شد قیمت این آموزشکده بر اساس نرخ کارشناسی تعیین شده پرداخت شود.
وی بدون اشاره به میزان اعتبار تعیین شده برای این بخش گفت : بخشی از این اعتبار قبلا و بخشی دیگر نیز هفته آینده پرداخت می شود و پرداخت بقیه نیز به آینده موکول شده است چرا که هم اکنون دانشجویانی در این اموزشکده مشغول تحصیل هستند پس از پایان سال تحصیلی نسبت به تخلیه و واگذاری ان به فرودگاه اقدام خواهد شد.
وی تاکید کرد با تخلیه و واگذاری اموزشکده فنی و حرفه ای ملاصدرای رامسر بخشی از مشکلات اجرای طرح ملی توسعه فرودگاه رامسر بر طرف خواهد شد.
مدیرکل فرودگاههای مازندران همچنین مجتمع رفاهی و پذیرایی فدک متعلق به یکی از ارگان های نظامی را یکی دیگر از موانع عمده اجرای طرح ملی توسعه فرودگاه رامسر بیان کرد و گفت :‌ شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران توان خرید این مجتمع و بناهای مسکونی پیرامون آن را ندارد بنابراین تا زمانی که اعتبار ملی برای رفع این موانع در نظر گرفته نشود تداوم اجرای کامل این طرح ابتر باقی خواهند ماند.
وطن خواه افزود :‌ در نشست روز گذشته همچنین از فرماندار ، اعضای شورای شهر و دیگر مسئولان شرکت کننده خواسته شد تا با همکاری و همدلی همدیگر بتوانیم با رفع این موانع، طرح ملی توسعه فرودگاه رامسر را به مرحله اجرایی برسانیم.
وی با بیان اینکه شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران توان پرداخت هزینه های هنگفت بابت خریداری عرصه و عیان بناهای مزاحم در مسیر اجرای طرح ملی توسعه فرودگاه رامسر را ندارد، از نمایندگان مجلس شورای اسلامی ، فرمانداران و اعضای شوراهای اسلامی غرب مازندران خواسته تا با توجه به هزینه هایی که تاکنون در این فرودگاه انجام شده ، بیش از پیش نسبت رفع این مشکلات همکاری کنند.
بررسی ها نشان می دهد که برای اجرای طرح ملی توسعه فرودگاه رامسر تاکنون با پیشرفت فیزیکی 97 درصد حدود 120 میلیارد تومان هزینه شده است.
فرودگاه رامسر در سال 1331 جهت انجام پروازهای تشریفاتی احداث شد که خوشبختانه پس از پیروزی انقلاب اسلامی و با توسعه بخشی از این فرودگاه، سیل عظیمی از زائران از این مکان به مشهد مقدس یا بالعکس جابه جا می شوند.
طبق آمار از منابع رسمی در تابستان امسال دست کم 28 هزار و 821 مسافر از طریق فرودگاه رامسر جابه جا شدند که از این تعداد پنج هزار و 300 نفرشان خارجی از کشورهای اروپایی ، آسیای میانه و حاشیه خلیج فارس بودند. 
‌هم اکنون با همکاری شرکت های هواپیمایی آسمان و ایران ایر هفته ای 44 پرواز در مسیرهای رفت و برگشت رامسر - مشهد و رامسر - تهران در این فرودگاه انجام می شود.
شهرستان 70 هزار نفری رامسر واقع درغرب مازندران به علت برخورداری از جاذبه های طبیعی ، تاریخی و گردشگری منحصربفرد نظیر جنگل ، دریا ، کوه ، جلگه و اماکن اقامتی مانند هتل قدیم ، هتل جدید ، کاخ موزه و آب های گرم معدنی از دیرباز تاکنون به عنوان عروس شهرهای ایران مطرح بوده و به همین خاطر در تمامی روزهای سال بویژه نوروز پذیرای میلیون ها مسافر و گردشگراست.

نمایش محتوا نمایش محتوا

دکتر ربیع فلاح استاندار مازندران از فرودگاه مازندران بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی فرودگاه رامسر: روز یکشنبه 96.7.16 دکتر ربیع فلاح استاندار مازندران  به همراه آزاد فرماندار رامسر ،مظفری مدیرکل روابط عمومی استانداری و خازنی رئیس فرودگاه  از فرودگاه رامسر بازدید به عمل آوردند.

نمایش محتوا نمایش محتوا

حجت اله بابایی مدیر کل گذرنامه ومرز هوایی وزارت کشوراز فرودگاه کشور بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی فرودگاه کشور: بابایی مدیر کل گذرنامه ومرز هوایی وزارت کشور   روز پنجشنبه 96.7.13به همراه کارشناسان ذی ربط  و آزاد فرماندار رامسر و مهندس خازنی رئیس فرودگاه جهت بررسی امکانات ووضعیت فرودگاه رامسربرای معرفی فرودگاه به عنوان مرز هوایی از فرودگاه بازدید کردند.

 

نمایش محتوا نمایش محتوا

مسئول روابط عمومی فرودگاه رامسر مورد تقدیر فرماندار شهرستان رامسر قرارگرفت.

به گزارش روابط عمومی فرودگاه رامسر: در حاشیه مراسم تقدیر از کارمندان نمونه درآخرین روز گرامی داشت هفته دولت 96.6.8 در رامسر آقای ایمان پوررمضان مسئول روابط عمومی فرودگاه رامسر به دلیل همکاری صمیمانه و مسئولیت پذیری در برگزاری برنامه های مختلف فرمانداری مورد تقدیر آزاد فرماندار شهرستان رامسر قرار گرفت.

نمایش محتوا نمایش محتوا

کارمندان نمونه فرودگاه رامسر مورد تقدیرفرماندار قرارگرفتند.

به گزارش روابط عمومی فرودگاه رامسر: به مناسبت گرامی داشت هفته دولت ودرمراسم تقدیر از کارمندان نمونه روز چهارشنبه 96.6.8 در سالن آمفی تئاتر رامسر از کارمندان نمونه فرودگاه رامسر تجلیل شد وآقایان مهندس مصطفی حسن پور،مهندس سید مصطفی حسینی، قربان  فرج مشائی و سرکار خانم سیده فاطمه عابدین پور به عنوان کارمندان نمونه فرودگاه رامسر لوح تقدیر خود را از آقای آزاد فرماندار ومهندس خازنی رئیس فرودگاه دریافت کردند.

نمایش محتوا نمایش محتوا

مهندس خازنی رئیس فرودگاه رامسر به عنوان مدیرنمونه شهرستان رامسر انتخاب شد.

به گزارش روابط عمومی فرودگاه رامسر: روز چهارشنبه96.6.8 و بمناسبت گرامی داشت هفته دولت در سالن آمفی تئاتررامسر از مهندس خازنی رئیس فرودگاه رامسر به عنوان مدیر فعال ونمونه شهرستان رامسر انتخاب شد و از آزاد فرماندار شهرستان رامسرلوح تقدیر دریافت نمود.

نمایش محتوا نمایش محتوا

مهندس خازنی رئیس فرودگاه رامسر در مصلی امام جواد(ع) حضور یافت.

به گزارش روابط عمومی فرودگاه رامسر: در ششمین روز از هفته دولت مهندس خازنی رئیس فرودگاه رامسر به همراه مهندس درویش زاده معاون و پوررمضان مسئول روابط عمومی درتاریخ 96.6.7 با حضور در مصلی امام جواد(ع) رامسر در مراسم دیدار مردم با مسئولین پاسخگوی مراجعین در خصوص مسائل فرودگاه رامسر شدند.

نمایش محتوا نمایش محتوا

مهندس وطنخواه مدیر کل فرودگاه های استان مازندران از فرودگاه رامسر بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی فرودگاه رامسر: مهندس وطنخواه مدیر کل فرودگاه های استان مازندران به همراه مهندس کمالی معاونت عملیات فرودگاهی و موسوی مسئول حراست فرودگاه های استان درروزیکشنبه 96.6.5 همزمان با گرامی داشت هفته دولت از قسمت های مختلف فرودگاه رامسر بازدید کردند .همچنین در این روز از مسئولین واحدهای مختلف( خازنی رئیس فرودگاه ،درویش زاده معاون ، پوررمضان ترمینال وروابط عمومی ،فرماندهان پلیس و سپاه حفاظت هواپیمایی،غلامی رئیس ایستگاه آسمان،حسن پور و پوررستمی کنترلر های برج مراقبت،چمنی الکترونیک،محمد زاده ایمنی وآتش نشانی،حسینی مخابرات،رودخانه ای تاسیسات،نعمت سروش خدمات ونارنجی مسئول دفتر) به دلیل تلاش در جهت افزایش پروازها با اهداء لوح تقدیرقدردانی گردید.

نمایش محتوا نمایش محتوا

دکتر قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت،درمان وآموزش پزشکی جهت سفر کاری وارد فرودگاه رامسر شد.

به گزارش روابط عمومی فرودگاه رامسر: دکتر قاضی زاده هاشمی وزیربهداشت،درمان وآموزش پزشکی دولت یازدهم ودوازدهم روز چهارشنبه 96.5.18 جهت بازدید ازبیمارستان امام سجاد(ع) رامسر و چند پروژه دیگر در کلاردشت وارد فرودگاه رامسر شدو مورد استقبال آزاد فرماندار وخازنی رئیس فرودگاه ودیگر مسئولین شهری قرار گرفت.

نمایش محتوا نمایش محتوا

مدیر کل ایمنی وآتش نشانی شرکت فرودگاه ها وناوبری هوایی ایران از فرودگاه رامسر بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی فرودگاه رامسر : مهندس حاجی بیگی مدیر کل ایمنی وآتش نشانی شرکت فرودگاه ها وناوبری هوایی ایران به همراه کارشناسان آن اداره کل روز سه شنبه 96.5.17 از فرودگاه رامسر بازدید نمودند .در این بازدید علاوه بر بررسی موانع پروازی از امکانات واحد ایمنی وآتش نشانی نیز  به صورت ویژه بازدید نموده و تمامی وسایل را تست نموده ومورد ارزیابی قرار دادند.

نمایش محتوا نمایش محتوا

شهردارکلان شهر سان چئون کره جنوبی وهیات همراه درفرودگاه رامسرمورد استقبال شهردارورئیس فرودگاه رامسرقرارگرفت

 به گزارش روابط عمومی فرودگاه رامسروبه نقل از خبرگزاری ایرنا، چو چونگ هون شهردار سونچئون (سانچئون ) در راس هیاتی عصر سه شنبه در راستای اجرای تفاهم نامه همکاری بین دو شهرداری و در پاسخ به دعوت نصرت الله کوزه گر شهردار رامسر به این شهر شمالی کشور سفر کرده است.
وی قرار است در جریان این سفر علاوه بر بازدید از نقاط مختلف و دیدنی این شهرستان با برخی از مسئولان شهرستانی و استانی ملاقات می کند.
این تفاهمنامه به منظور انجام فعالیت های مشارکتی در زمینه توسعه اقتصادی به واسطه تقویت طبیعت گردی پایدار و توسعه‌‌ تنوع زیستی از طریق حفاظت و بهره برداری پایدار از تالاب ها بین دو طرف بوده است.
شهردار سونچئون و هیات همراه قرار است علاوه بر بازدید از رامسر سایت ، باغ ملی تالاب ها ، سایت تصفیه فاضلاب شهری ، سازمان بهسازی و نوسازی بافت فرسوده جهت تبادل تجربیات با نمایندگان کنوانسیون در قاره آسیا دیدار و گفت و گو کند.
طرفین همکاری علاوه بر تقویت همکاری در زمینه طبیعت گردی ، تبادل اطلاعات و تجربیات خدمات شهری ، در زمینه های مختلف نظیر فعالیت های ' ارتباطات ، آموزش و تنویر افکار عمومی ' ( CEPA ) مانند برگزاری کمپ های مشترک طبیعت برای دانش آموزان، آموزش دهندگان، نشست های آنلاین، جشنواره طبیعت گردی، نمایشگاه همکاری خواهد کرد.
شهر سونچئون یکی از کلان‌شهرهای کره جنوبی محسوب می شود که دارای بنادر مهم و بزرگ ترین فرودگاه کره‌جنوبی است. 
این شهر بزرگ در شمال غرب کره جنوبی و شهری نه چندان دور از سئول پایتخت کره است. اینچئون در سال 1883 ساخته و فقط محل سکونت 4700 نفر بود، اما امروزه حدود 2 میلیون 900 هزار نفر جمعیت دارد و سومین شهر پرجمعیت پس از سئول و بوسان متروپولیتن به شمار می آید.
اینچئون در سال 2003 به عنوان اولین منطقه آزاد اقتصادی کره انتخاب شد، پس از آن شرکت های زیادی از سراسر جهان در این منطقه سرمایه گذاری کردند.
علاوه بر یک مکان اقتصادی ، یک شهر زیبا تفریحی است که همه ساله گردشگران زیادی از کشورهای مختلف دنیا از این شهر بازدید می کنند.
شهرستان 70 هزار نفری رامسر واقع درغرب مازندران به علت برخورداری از جاذبه های طبیعی ، تاریخی و گردشگری منحصربفرد نظیر جنگل ، دریا ، کوه ، جلگه و اماکن اقامتی مانند هتل قدیم ، هتل جدید ، کاخ موزه ، آب های گرم معدنی از دیرباز تاکنون به عنوان عروس شهرهای ایران مطرح بوده و به همین خاطر در تمامی روزهای سال بویژه نوروز پذیرای میلیون ها مسافر و گردشگراست